KS GWIAZDA BYDGOSZCZ - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

KONTAKT DO TRENERÓW

 Kontakt:

 

Trener : Radosław Sobociński   602 328 507

radoslawsobocinski@o2.pl

Trener: Dawid Bottcher   728 344 744

Fizjoterapeuta: Jakub Sinkowski   609 605 818

 

 

 

 

Numery kont bankowych

Konto rocznika 2004:

66 1320 1117 2047 1787 2000 0017

BANK POCZTOWY S.A

Konto rocznika 2005 i 2006

39 1320 1117 2047 1787 2000 0018

BANK POCZTOWY S.A

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 132, wczoraj: 138
ogółem: 276 755

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rocznik 2004 !!!

  • autor: gwiazda2004, 2017-02-22 08:24

Uwaga  !!!!

w czwartek treningu nie ma.


Plan na 20 - 26 luty !!!

  • autor: gwiazda2004, 2017-02-10 20:03

 

Rocznik 2004:

20 luty (poniedziałek) - trening, godz. 18 45

22 luty (środa) - trening, godz. 18 45

23 luty (czwartek) - trening, godz. 18 45. 

24 luty (piątek) - trening, godz. 18 45

Rocznik 2005:

20 luty (poniedziałek) - trening, godz. 17 45

21 luty (wtorek) - trening, godz. 17 45

22 luty (środa) - trening, godz. 18 45

24 luty (piątek) - trening, godz. 17 45

Rocznik 2006:

20 luty (poniedziałek), godz. 18 00. Miejsce: sala gimnstyczna Zespołu Szkół nr 8, ul. Pijarów 4. Przychodzą: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Kliszewski, Rogalski, Berent, Bitner, Chyliński, Sierszulski, Wawrzyniak, Smól, Czarnecki, Sobolewski, Dudziński, Niemczyk, Ślazyk, Goede, Wilman, Rojek, Smędzik, Kaliszewski, Drzewiecki, Cholewczyński.

21 luty (wtorek), godz. 17 00. Miejsce: sala Gwiazdy, ul. Bronikowskiego 45, Ipiętro. Przychodzą: Kazmierczak, Zawadzki, Kopczyk, Balicki, Radzicki, Kachlicki, Wojtkowiak, Pilarski

21 luty (wtorek), godz. 19 00. Miejsce: Zespół Szkół Mechanicznych nr 2, ul. Słoneczna. Przychodzą: Dudziński, Niemczyk, Ślazyk, Goede, Wilman, Rojek, Smędzik, Kaliszewski, Drzewiecki, Cholewczyński. 

21 luty (wtorek), godz. 19 00. Miejsce: sala gimnstyczna Zespołu Szkół nr 8, ul. Pijarów 4. Przychodzą: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Kliszewski, Rogalski, Berent, Bitner, Chyliński, Sierszulski, Wawrzyniak, Smól, Czarnecki, Sobolewski. 

23 luty (czwartek), godz. 17 00.  Miejsce: sala gimnstyczna Zespołu Szkół nr 8, ul. Pijarów 4. Przychodzą:  Dudziński, Niemczyk, Ślazyk, Goede, Wilman, Rojek, Smędzik, Kaliszewski, Drzewiecki.

23 luty (czwartek), godz. 18 00.  Miejsce: sala gimnstyczna Zespołu Szkół nr 8, ul. Pijarów 4. Przychodzą: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Kliszewski, Rogalski, Berent, Bitner, Chyliński, Sierszulski, Wawrzyniak, Smól, Czarnecki, Sobolewski, Cholewczyński.

23 luty (czwartek), godz. 17 45. Miejsce: Zespół Szkół nr 23, ul: Nakielska 273. Przychodzą: Kazmierczak, Zawadzki, Kopczyk, Balicki, Radzicki, Kachlicki, Wojtkowiak, Pilarski

 24 luty (piątek), godz. 16 30. Miejsce: Zespół Szkół Mechanicznych nr 2, ul. Słoneczna. Przychodzą:  Kazmierczak, Zawadzki, Kopczyk, Balicki, Radzicki, Kachlicki, Wojtkowiak, Pilarski.

Sobota i niedziela - wolne


Obóz letni 2017 !!!!

  • autor: gwiazda2004, 2017-02-08 21:05

Termin obozu letniego 2 - 7 sierpień 2017

dla rocznika 2004, 2005 i 2006



Buttony

Reklama

sponsor

http://www.daiglob.pl

 

 

  

ATELBUD - sponsor sekcji piłki nożnej

 

 

 

 

http://www.daiglob.pl

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Najnowsza galeria

Drużyny
Ładowanie...

Logowanie