KS GWIAZDA BYDGOSZCZ - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Reklama

Resovia

KONTAKT DO TRENERÓW

 Kontakt:

 

Trener : Radosław Sobociński   602 328 507

radoslawsobocinski@o2.pl

Trener: Dawid Bottcher   728 344 744

Fizjoterapeuta: Jakub Sinkowski   609 605 818

 

 

 

 

Numery kont bankowych

Konto rocznika 2004:

66 1320 1117 2047 1787 2000 0017

BANK POCZTOWY S.A

Konto rocznika 2005 i 2006

39 1320 1117 2047 1787 2000 0018

BANK POCZTOWY S.A

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 6, wczoraj: 493
ogółem: 194 843

statystyki szczegółowe

Aktualności

Plan na 8 - 14 lutego 2016 !!!

  • autor: gwiazda2004, 2016-02-06 19:39

Przypominam że zawsze informujemy o nieobecności na treningu.

 rocznik 2004:

poniedziałek - GIMNASTYKA, godz. 17 15 - 18 15.  BOISKO. Po gimnastyce na 45 min zostają: Paweł Ungerek, Oliwier Wawrzyniak, Szymon Muller, Piotr Bielenny, Marcin Kaja, Marcel Skotarczak, Kacper Kęsik, Marcel Luschyk, Michał Leszczyński, Kajtek Romańczuk, Miłosz Michalski, Gracjan Rzepka

środa - trening  BOISKO

godz. 17 30 - 18 30  przychodzą: Kornel Hajnce, Dawid Janz, Mateusz Kwasiński, Oskar Pieszko, Olaf Kryszak, Damian Latos, Piotr Migdalski, Krzysztof Szymkowiak, Jacek Kędzierski, Maciej Lubiewski, Maciej Ruhman, Maciej Hoppe, Kacper Kuś, Kuba Cieślewicz, 

godz. 18 30 - 19 45 przychodzą: Maciej Śmigielski, Maciej Grzeszczyk, Paweł Ungerek, Kacper Wajer, Oliwier Wawrzyniak, Szymon Muller, Piotr Bielenny, Marcin Kaja, Marcel Skotarczak, Wiktor Wojciekiewicz, Fabian Przybył, Kacper Kęsik, Michał Płatek, Marcel Luschyk, Michał Leszczyński, Kajtek Romańczuk, Miłosz Michalski, Gracjan Rzepka

piątek - trening BOISKO, godz. 18 30 - 19 45. WSZYSCY

sobota - wyjazd na turniej do JANIKOWA

niedziela - wyjazd na turniej do ŻNINA

rocznik 2005:

wtorek - trening, godz. 19 00 - 20 30. Sala, ul. Pijarów

czwartek - GIMNASTYKA, godz. 18 00. Miejsce: sala Gwiazdy (główny budynek)

W piątek Olaf Olszewski, Jan Tupikowski, Mateusz Banaszewski, Oliwier Czubak trenują z rocznikiem 2004.

niedziela - wyjazd na turniej do Włocławka

rocznik 2006:

poniedziałek - trening.  BOISKO WSZYSCY, godz. 17 15 - 18 15

wtorek - GIMNASTYKA, godz. 18 30 - 19 30. Sala w Szkole Podstawowej, ul. Słoneczna

czwartek - trening. Sala, ul. Pijarów

godz. 17 00 - 18 00 przychodzą: Piotr Niemczyk, Kacper Ślazyk, Mikołaj Dudziński, Kuba Sobolewski, Julek Wilmann, Filip Kaliszewski, Dawid Czarnecki, Szymon Smól, Hubert Święczkowski, Bartek Pracz, Bartek Kujawski, Pliszka Tobiasz, Kamil Lemanczyk

godz. 18 00 - 19 00 przychodzą: Przemek Jasiek, Konrad Zubrycki, Jędrek Mikołajczak, Jan Mikołajczak, Kajtek Kurkowski, Krystian Kujawa, Piotr Kliszewski, Maciej Berent, Kamil Chyliński, Mikołaj Płatek, Gracjan Piechocki, Mateusz Szczoczarz, Kacper Sierszulski, Alan Drzewiecki, Tomek Wawrzyniak, Ignacy Rogalski, Maks Bitner, Przemek Szałkowski

 

Przypominam że zawsze informujemy o nieobecności na treningu.


Obóz letni 2016 !!!!

  • autor: gwiazda2004, 2016-01-31 22:45

Obóz - LATO 2016

Drodzy Rodzice

bardzo proszę o planowanie urlopów tak aby zawodnicy mogli uczestniczyć w obozie i przygotować się do meczów mistrzowskich.

Obóz dla rocznika 2004, 2005 i 2006 odbędzie się w terminie 3 - 8 sierpień - liczba          miejsc ograniczona. 

Po powrocie będziemy trenować cztery razy w tygodniu, a rocznik 2004 zacznie ligę wojewódzką od połowy sierpnia. Rocznik 2005 przechodzi na duże boisko.


Mecze i turnieje w lutym i marcu !!!

  • autor: gwiazda2004, 2016-01-29 17:05

Na bieżąco będą dodawane kolejne turnieje i mecze.

Rocznik 2004: 

13 luty - turniej w Janikowie

14 luty - turniej w Żninie

20 luty - mecz kontrolny z Chemikiem 2004 - BOISKO

24 luty - mecz kontrolny z Nielbą Wągrowiec

27 luty - turniej w Bydgoszczy organizowany przez Polonię

5 marca - mecz kontrolny  z Elaną Toruń

13 marca - turniej w Poznaniu - BOISKO

23 - 24 marca - wyjazd do Łodzi. Wyjazd 23 marca, powrót 24 marca. 15 -16 zawodników

Rocznik 2005:

14 luty - turniej w Włocławku

27 luty - turniej w Koronowie

19 marca - turniej w Poznaniu  -  BOISKO

Rocznik 2006:

28 luty - turniej w Gdańsku

6 marca - turniej w Koronowie

20 marca - turniej w Poznaniu  - BOISKO 

23 - 24 marca - wyjazd do Łodzi. Wyjazd 23 marca, powrót 24 marca. 15 - 16 zawodników.

Na bieżąco będą dodawane kolejne turnieje i mecze.



Buttony

Reklama

sponsor

http://www.daiglob.pl

 

 

 

 

http://www.bendiks.bydgoszcz.pl

BENDIKS

WASZAK

 

 

PNEUMAT
Turbosprężarki
Wojciech Hajnce
ul. Pszczelna 39

http://www.pneumat-turbo.pl/

 

http://www.psm.bydgoszcz.pl/

 

 

  

ATELBUD - sponsor sekcji piłki nożnej

 

 

http://www.daiglob.pl

 

 

 

 

 

partner techniczny

Zegar

Najnowsza galeria

Drużyny
Ładowanie...

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się