KS GWIAZDA BYDGOSZCZ - strona nieoficjalna

ROCZNIK 2004

poniedziałek, godz 18 30 - 20 00. - CAŁA DRUŻYNA

środa, godz:

17 30 - 18 30 . Michał Leszczyński, Maciej Lubiewski, Mateusz Łoboda, Jacek Kędzierski, Damian Latos, Piotr Migdalski, Kornel Hajnce, Mateusz Kwasiński,, Dawid Janz, Krzysztof Szymkowiak, Maciej Ruhmann, Jakub De Grable, Hubert Ryszkowski, Gracja Rzepka, Maciej Hoppe.

18 30 - 19 45. Maciej Smigielski, Kacper Supeł, Dorian Ziółkowski, Michał Płatek, Maciej Grzeszczyk, Paweł Ungerek, Fabian Przybył, Kacper Kęsik, Szymon Muller, Marcel Skotarczak, Wiktor Wojciekiewicz, Marcin Kaja, Kajtek Romańczuk, Piotr Bielenny, Miłosz Michalski, Marcel Luschyk, Oliwier Wawrzyniak,  Kacper Wajer

piątek, godz 18 30 - 20 00.  - CAŁA DRUŻYNA

ROCZNIK 2005

poniedziałek, godz 18 30 - 20 00. Olaf Olszewski, Mateusz Banaszewski, Oliwier Czubak, Ksawery Rzyski, Mateusz Oskaldowicz.

wtorek, godz 18 30 - 19 45. Jan Reszkowski, Filip Grzeszczuk, Maciej Kliszewski, Tymek Kempa, Kuba Kwasiński, Szymon Halupka, Filip Mierzejewski, Kuba Chmielewski, Mateusz Batka, Damian Mazur, Jan Najmowicz, Maks Kamiński, Mateusz Nowak, Hubert Harczenko, Kryspin Czyż, Mateusz Banaszewski, Olaf Olszewski, Mateusz Oskaldowicz, Oliwier Czubak, Jan Tupikowski, Ksawery Rzyski, Krzysztof Grzelaczyk, Wiktor Szatkowski

środa, godz. 17 30 - 18 30. Maciej Kliszewski, Jan Tupikowski, Kryspin Czyż

czwartek, godz 16 30 - 17 30. Krzysztof Grzelaczyk, Wiktor Szatkowski, Jan Najmowicz.

czwartek, godz 18 30 - 19 45. Jan Reszkowski, Filip Grzeszczuk, Maciej Kliszewski, Tymek Kempa, Kuba Kwasiński, Szymon Halupka, Filip Mierzejewski, Kuba Chmielewski, Mateusz Batka, Damian Mazur,  Mateusz Nowak, Hubert Harczenko,

piątek,godz. 17 00 - 18 15. Jan Reszkowski, Filip Grzeszczuk, Maciej Kliszewski, Tymek Kempa, Kuba Kwasiński, Szymon Halupka, Filip Mierzejewski, Kuba Chmielewski, Mateusz Batka, Damian Mazur, Jan Najmowicz, Maks Kamiński, Mateusz Nowak, Hubert Harczenko, Kryspin Czyż, Mateusz Banaszewski, Mateusz Oskaldowicz, Oliwier Czubak, Jan Tupikowski, Ksawery Rzyski.

ROCZNIK 2006

poniedziałek, godz. 17 30 - 18 30 - wszyscy

wtorek, godz 16 30 - 17 30. Julek Wilman, Tobiasz Pliszka, Szymon Smól, Hubert Święczkowski, Piotr Niemczyk, Fabian Waliszewski, Filip Kaliszewski, Oliwier Trzinka

wtorek, godz 17 00 - 18 00. Konrad Zubrycki, Przemek Jasiek, Jan Mikołajczak, Jędrek Mikołajczak, Kajtek Kurkowski, Piotr Kliszewski, Kacper Sierszulski, Maks Bitner, Bartek Kujawski, Kamil Chyliński, Maciej Berent, Krystian Kujawa, Kuba Sobolewski, Tomek Wawrzyniak, Alan Drzewiecki, Mateusz Szczoczarz, Mikołaj Płatek, Mikołaj Dudziński, Ignacy Rogalski, Piechocki Gracjan.

czwartek, godz 16 30 - 17 30. Julek Wilman, Tobiasz Pliszka, Szymon Smól, Hubert Święczkowski, Piotr Niemczyk, Fabian Waliszewski, Filip Kaliszewski, Oliwier Trzinka,

czwartek, godz 17 30 - 18 30. Konrad Zubrycki, Przemek Jasiek, Jan Mikołajczak, Jędrek Mikołajczak, Kajtek Kurkowski, Piotr Kliszewski, Kacper Sierszulski, Maks Bitner, Bartek Kujawski, Kamil Chyliński, Maciej Berent, Krystian Kujawa, Kuba Sobolewski, Tomek Wawrzyniak, Alan Drzewiecki, Mateusz Szczoczarz, Mikołaj Płatek, Mikołaj Dudziński, Ignacy Rogalski, Piechocki Gracjan.

BRAMKARZE

piątek, godz. 16 30 - 17 30. Maciej Smigielski, Kryspin Czyż, Dawid Janz, Przemek Jasiek, Konrad Zubrycki